O Nas

W ramach zabiegów z dziedziny stomatologii zachowawczej wyleczymy ubytki próchnicowe i klinowe oraz przeprowadzimy kanałowe leczenie zębów z wykorzystaniem mikroskopu. W klinice dysponujemy własną pracownią komputerową RTG, która umożliwia nam pełną diagnostykę.

Wiedząc, jak ważne dla zachowania pięknego i zdrowego uśmiechu są regularne przeglądy stomatologiczne oraz profesjonalna higienizacja jamy ustnej, naszym pacjentom oferujemy zabiegi profilaktyczne, takie jak usuwanie kamienia nazębnego i poddziąsłowego, piaskowanie, polerowanie oraz fluoryzacja zębów stałych i mlecznych.

W naszej klinice wykonujemy również wybielanie zębów lampą Beyond ll oraz metodą nakładkową, przy użyciu najwyższej jakości materiałów wybielających. Usługi stomatologiczne świadczymy pacjentom w każdym wieku, dbając o to, by leczenie przebiegało możliwie komfortowo i bezboleśnie. W przypadku dzieci wykorzystujemy techniki sedacji, czyli uspokojenia i wyciszenia przed planowanymi zabiegami.

Pacjentom korzystającym z usług protetycznych naszej kliniki, dobieramy optymalne rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Wykonujemy licówki, korony i mosty ceramiczne oraz cyrkonowe, wkłady koronowo-korzeniowe, a także protezy - częściowe, całkowite oraz szkieletowe. Świadczymy usługi z obszaru szeroko rozumianej stomatologii chirurgicznej, wykonując m.in. ekstrakcje zębów oraz zabiegi chirurgii implantologicznej.

W godzinach nocnych oferujemy pomoc w nagłych przypadkach bólowych w prywatnym pogotowiu stomatologicznym. Specjalizujemy się również w korekcie wad zgryzu dzieci i dorosłych. W ramach usług ortodontycznych zapewniamy kompleksową opiekę na każdym etapie leczenia - zarówno aparatami stałymi, jak i ruchomymi.

W Optimum Clinic łączymy stomatologię z medycynę estetyczną.

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne zabiegi laserowe m.in. korekta skóry powiek (blefaroplastyka), usuwanie przebarwień, zmian skórnych oraz blizn. W trosce o intymne piękno kobiet oferujemy szeroki zakres usług ginekologii estetycznej m.in. korektę okolic intymnych (labioplastyka).

Optimum Clinic

Zapraszamy na wizytę. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia